X
تبلیغات
رایتل


رهایی از استرس برای همیشه

دوشنبه 3 آبان‌ماه سال 1389 ساعت 01:03 ب.ظ۱ سی‌دی
قیمت : ۲۵۰۰ تومان


{توجه : برای استفاده بهینه و حداکثر از این مجموعه باید از هدفون های استریو استفاده کنید }
افکار مثبت نتایج مثبتی در بردارند . تنها مشکل این است که برخی از پایدارترین و مخرب ترین باورهای ما در عمق ناخودآگاه ما جای دارند ، جایی که قدرت این را دارند که شادمانی ما را تحلیل ببرند و موفقیت ما را نابود سازند . اکنون شما می توانید با کمترین تلاش آن باورهای منفی را تغییر دهید تا به نتایجی که می خواهید دست یابید.

ترکیب ویژه ای از فرکانس های امواج مغزی به گونه ای هماهنگ در موسیقی هایی آرام بخش قرار داده شده اند تا بالاترین وضعیت پذیرندگی را برانگیزند . سپس ناخودآگاه آماده دریافت ایده های جدید و عمل به آنان است . جملات تلقینی کاملا توسط ناخودآگاه جذب می شوند تا فورا بر احساس شما از خودتان ، خلاقیت و قدرتی که دارید تاثیر بگذارد.دستورهایی برای گوش دادناین برنامه را شش هفته روزانه گوش بدهید.

بخش ۱ : این بخش می تواند در هر زمان و در هر مکان استفاده شود ؛ هنگام کار ، استراحت ، تمرین ، مطالعه و حتی هنگام خواب . ذهن نیمه هشیار توانایی جذب جملات تلقینی را بدون توجه خواصی از طرف ذهن هشیار دارد.

بخش ۲ : برای استفاده بهینه و حداکثر از این بخش باید از هدفون های استریو استفاده شود . هنگام گوش دادن با هدفون ، زمان و مکانی را انتخاب کنید که کسی یا چیزی مزاحم شما نشود .

خودتان را در موقعیتی آرام و راحت قرار داده و عمیق نفس بکشید. استفاده از هدفون باعث می شود تا قابلیت دریافت شما با کمک فرکانس های امواج مغزی و جملات تلقینی افزایش یابد.

نمونه هایی از جملات تلقینی :

زندگی من عالیست

من در زمان حال زندگی می کنم

من به آینده خود اعتماد دارم

من با آسودگی زندگی می کنم

من زمان کافی دارم

من مراقب خودم هستم

من به خودم اعتماد دارم

من احساس خوبی دارم

من در آرامش کامل هستم

تمام مراحل زندگی من آسوده و روان پیش می روند

خرید
اما امواج مغزی و ضرب‌های بینورال چیست و چگونه این موسیقی درمانی تاثیر می کند؟
EEG و وضعیت مغز
از تکنولوژی EEG برای اندازه گیری لرزش های الکتریکی مغز استفاده می شود. نتیجه نمونه EEG شامل عناصری فرکانسی عموما زیر ۳۰ مگاهرتز می باشد. فرکانس ها در چهار دسته تقسیم می شوند :دلتا ( بین ۰٫۵ تا ۴ هرتز) : خواب عمیق
تتا (۴ تا ۸ هرتز) : خستگی و خواب آلودگی
آلفا (۸ تا ۱۴ هرتز) : رلکس اما آگاه
بتا (۱۴ تا ۳۰ مگاهرتز) : کاملا آگاه و همراه با تمرکز

فرکانس حاکم در الگوی EEG نشان می دهد که وضعیت مغزی چگونه است. اگر دامنه محدوده فرکانسی آلفا بیشترین باشد گفته می شود مغز در وضعیت آلفا قرار دارد. البته سایر فرکانسها نیز همچنان وجود خواهند داشتکشیدن وضعیت مغزی به یک حالت دلخواهاگر محرک خارجی به مغز اعمال شود، قادر است فرکانسهای مغز را از وضعیتی به وضعیت دیگر انتقال دهد. به عنوان مثال اگر کسی در وضعیت بتا باشد (کاملا آگاه) و یک محرک ۱۰ هرتز برای مدتی به مغز وی اعمال شود ، وضعیت مغزی معمولا به سمت محرک حرکت می کند. نتیجه آرامش یافتن شخص مورد نظر می باشد.

اگر وضعیت مغزی به عامل محرک نزدیک باشد ، نتیجه موثرتر خواهد بود. بنابراین وقتی از فرکانسی به فرکانس دیگر می رویم ، فرکانس آغازین باید تا جای ممکن به وضعیت مغزی شما نزدیک باشد. سرعت تغییر فرکانس باید به اندازه ای باشد که مغز شما همراه با آن تغییر فرکانس دهد. اندازه گیری دقیق وضعیت مغز بدون دستگاه غیر ممکن است، اما می توان به صورت پیش فرض این را مد نظر قرار داد که در طول روز و در حالت عادی وضعیت مغز در حالت بتا (۲۰Hz) قرار دارد.تحریک مغز با ضرب های بینورالساده ترین راه برای تحریک مغز استفاده از گوش‌ها است. اما انسانها نمی توانند صداهایی با فرکانس کم را بشنوند. برای همین از ضرب های بینورال یا ضرب های دوگوشی استفاده می شود. اگر در گوش چپ، فرکانس ثابت ۵۰۰Hz و در گوش راست فرکانس ثابت ۵۱۰Hz پخش شود، این دو فرکانس در مغز با همدیگر ترکیب خواهند شد، و تفاوت آنها یعنی ۱۰Hz توسط مغز دریافت می شود که روشی مناسب برای تحریک مغز خواهد بود.

با کمک روشهای فوق می توان به نتایج زیر توسط ضرب های دوگوشی دست یافت :
مدیتیشین و ریلکسیشن
یادگیری و آموزش
کاهش نیاز به خواب
درمان بیماریهای خاص
و …

خرید 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo